School Administration (7.x-1.8) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Today
ps: نن

en: New
ps: نوی

en: Relationship
ps: اړيكې

en: parent
ps: پلرين

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Old
ps: زوړ
