School Administration (7.x-1.8) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Update
ur: تجدید

en: Add new
ur: نیا شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Statistics
ur: اعدادوشمار
