School Administration (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Statistics
az: Statistika

en: Signature
az: İmza

en: Details
az: Detallar

en: Current
az: Hazırkı

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: New
az: Yeni

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Comment settings
az: Şərh parametrləri

en: parent
az: valideyn

en: Available
az: Mövcuddur

en: Relations
az: Əlaqələr
