School Administration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Single
gl: Simple

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Update
gl: Actualizar

en: Add new
gl: Engadir novo

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Signature
gl: Sinatura

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Details
gl: Detalles

en: Current
gl: Actual

en: Company
gl: Compañía

en: Security
gl: Seguranza

en: Class
gl: Clase

en: Today
gl: Hoxe

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: e-mail
gl: correo-e

en: New
gl: Novo

en: Relationship
gl: Relación

en: Comment settings
gl: Configuración dos comentarios

en: Surname
gl: Apelidos

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
gl: A sinatura amosarase publicamente ao final dos seus comentarios.

en: parent
gl: pai

en: Available
gl: Dispoñible

en: Relations
gl: Relacións

en: Attendance
gl: Estado
