School Administration (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Update
jv: Dianyari

en: Add new
jv: Tambah anyar

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Details
jv: Lengkapé

en: Current
jv: Saiki

en: Security
jv: Jagabaya

en: Today
jv: Dinā iki

en: Comment settings
jv: Pangaturan komèntar

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
jv: Tandha tangan Sampéyan arep ditampilaké nang ngisor komèntar Sampéyan.

en: Relations
jv: Relasi
