Static Content Manager (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Filter
ar: انتقاء

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
ar: حدد مسارا بديلا يمكن باتباعه الوصول لهذه البيانات. مثلا، أدخل 'about' عند كتابة صفحة "حول الموقع" استخدم مسارا نسبيا، ولا تضع / أخيرة، و إلا فلن يعمل البديل.

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: <em>Edit @type</em> @title
ar: تعديل @title (@type)
