Static Content Manager (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
be: Вызначце альтэрнатыўны шлях, па якому будуць даступны гэтыя дадзеныя. Напрыклад, увядзіце "about", калі пішыце старонку "аб сайце". Выкарыстоўвайце адносныя шляхі, не дадавайце завяршальны слэш '/', іначай псеўданім URL не будзе працаваць.

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title

en: Display modes
be: Лады паказу
