Static Content Manager (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: <em>Edit @type</em> @title
bn: <em>@type সম্পাদনা করুন</em> @title
