Static Content Manager (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
