Static Content Manager (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
bs: Odredite alternativnu putanju na kojoj će ovi podaci biti dostupni. Na primjer, upišite "kontakt" kada pravite kontakt stranicu. Koristite relativnu putanju i nemojte dodavati kosu crtu na kraju jer inače pseudonim neće biti valjan.

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.
