Static Content Manager (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
eo: Elektu alternativan vojon per kiu ĉi tiuj datumoj povus esti aliritaj. Ekzemple, tajpu "pri" kiam vi skribas pri-paĝon. Uzu relativan vojon kaj ne aldonu suprenstrekon post ĝi, aŭ la URL-aliaso ne funkcios.

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: <em>Edit @type</em> @title
eo: <em>Edytuj @type</em> @title
