Static Content Manager (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Filter
eu: Iragazkia

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title

en: Display modes
eu: Bistaratzeko moduak
