Static Content Manager (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Filter
fi: Suodatus

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
fi: Kirjoita vaihtoehtoinen polku, josta tämä sivu löytyy.  Esimerkki: kirjoita "yhteystiedot" luodessasi yhteystietosivua.  Käytä suhteellista polkua äläkä lisää kauttaviivaa alkuun, tai alias ei toimi.

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: <em>Edit @type</em> @title
fi: <em>Muokataan @type</em> @title

en: Display modes
fi: Esitystavat
