Static Content Manager (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Filter
gl: Filtro

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
gl: Especifique unha ruta alternativa pola que se poida acceder a estes datos. Por exemplo, escriba "sobre" ao escribir unha páxina sobre o seu sitio. Use unha ruta relativa e non engada a barra inclinada ou o alias de URL non funcionará.

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title
