Static Content Manager (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
