Static Content Manager (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Filter
he: סינון

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
he: רשום מיקום חילופי שבעזרתו ניתן יהיה לגשת למידע זה. לדוגמה , כתוב "about" כשאתה כותב עמוד אודות האתר. השתמש בנתיב יחסי ואל תוסיף בסוף לוכסן, אחרת זה לא יעבוד.

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title

en: Display modes
he: מצבי תצוגה
