Static Content Manager (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Filter
km: តម្រង

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
km: បញ្ជាក់​ផ្លូវ​ជំនួស​ដែល​អាច​ចូល​ដំណើរការ​ទិន្នន័យ​នេះ​បាន​ ។ ឧទាហរណ៍​ វាយ "about" ពេល​សរសេរ​ទំព័រ​អំពី​ ។ ប្រើ​​​ផ្លូវ​ទំនាក់ទំនង ​ហើយ​កុំ​បន្ថែម​សញ្ញា​ "/" ឬ ឈ្មោះ URL ក្លែងក្លាយ​នឹង​មិន​​ដំណើរ​ការ​​ទេ ។

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: <em>Edit @type</em> @title
km: <em>កែ​សម្រួល​ @type</em> @title
