Static Content Manager (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lv: Varat norādīt alternatīvu URL, kā piekļūt šim mezglam. Piemēram, ierakstiet "about" , ja rakstiet lapu "Par vietni". Izmantojiet relatīvu ceļu un nepievienojiet galā "slash" simbolu, jo savādāk URL nestrādās.

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: Display modes
lv: Attēlojumu režīmi
