Static Content Manager (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Filter
mg: Sivana
