Static Content Manager (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Filter
fa: صافی

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: <em>Edit @type</em> @title
fa: <em>تدوین @type</em> @title

en: Display modes
fa: حالت‌های نمایشی
