Static Content Manager (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
sl: Vpišite alternativno pot, preko katere bodo dostopni ti podatki. Na primer: vpišite  "kontakt", ko boste pisali kontaktno stran. Uporabite relativno pot in ne dodajte sledilne poševnice, ker potem ta URL vzdevek ne bo deloval.

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
