Static Content Manager (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Filter
sq: Filtri

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
sq: Specifiko një adresë alternative me anë të së cilës mund të arrihet tek kjo e dhënë. Për shembull, shkruaj "informacione" kur krijoni një faqe me informacione. Përdor një pozicion relativ dhe mos shto "/" në fund, përndryshe alias e URL nuk do të punojë.

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: About
sq: Informacione
