Static Content Manager (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Filter
ur: فلٹر
