Static Content Manager (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Filter
af: Filtreer
