Static Content Manager (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Filter
am: ማጣሪያ
