Static Content Manager (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Filter
ast: Filtru
