Static Content Manager (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Filter
bg: Филтър

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
bg: Посочете алтернативен адрес за достъп до тези данни. Например напишете "about", ако искате да създадете страница За нас. Не използвайте завършваща наклонена черта, защото псевдонимът няма да работи.

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Static content
bg: Статично съдържание
