Static Content Manager (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
el: Ορίστε μια εναλλακτική διαδρομή από την οποία θα μπορεί να προσπελαύνεται η σελίδα. Για παράδειγμα, εισάγετε "about" όταν γράφετε μια σελίδα about. Χρησιμοποιήστε σχετική διαδρομή και μην προσθέσετε διαχωριστική κάθετη στο τέλος, αλλιώς το ψευδώνυμο της διαδρομής URL δε θα λειτουργεί.

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title

en: Display modes
el: Τρόποι προβολής
