Static Content Manager (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Filter
et: Filtreeri

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
et: Määra alternatiivne viide, millelt sisule ligi pääseb. Näiteks, sisesta "tutvustus", kui kirjutad tutvustavat lehekülge. Kasuta suhtelist viidet ja ära lisa lõppu kaldkriipsu, või viite alias ei tööta.

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Display modes
et: Kuvarežiimid
