Static Content Manager (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Er tað heilt víst at tú vilt strika %title?

en: Filter
is: Filtur

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
is: Tilskilað eina aðra leið sum hesi dáta kunnu finnast við. Skriva til dømis "um okkum", tá tú skrivar eina síðu um okkum. Brúka eina relativa leið, og lat verða við at enda við skákstriku, tí annars riggar hjáleinkið ikki.

en: @type: deleted %title.
is: @type: strikaði %title.

en: About
is: Um
