Static Content Manager (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Filter
hu: Szűrő

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
hu: Az az útvonalálnév, melyet az alapértelmezett útvonal elfedésére szeretnénk használni. Például megadhatjuk a „joginyilatkozat” útvonalat egy jogi nyilatkozat esetén. Viszonyított útvonalat kell megadni, sem kezdő, sem záró perjelet nem szabad alkalmazni.

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Static content
hu: Statikus tartalom

en: <em>Edit @type</em> @title
hu: <em>@title</em> @type szerkesztése

en: Display modes
hu: Megjelenítési módok
