Static Content Manager (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title
