Static Content Manager (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Filter
is: Sía

en: About
is: Um

en: <em>Edit @type</em> @title
is: <em>Breyta @type</em> @title
