Static Content Manager (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: View
jv: Tampilan

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Filter
jv: Saring

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
jv: Temtokaké path alternatif kanggo ngaksés data. Contoné, ketikana "gegayutan" kanggo kaca katrangan situs Sampéyan. Gunakna path relatif lan aja ditambahi garis miring nang mburiné jalaran alias URL bisa ora mlaku.

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: About
jv: Ngenani
