Static Content Manager (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Filter
ka: ფილტრი
