Static Content Manager (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Filter
kk: Фильтрле

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.
