Static Content Manager (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Filter
ku: پاڵێو

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title
