Static Content Manager (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Nurodykite alternatyvų kelią iki duomenų. Pvz, įveskite  "apie" kai tekstas yra apie jūsų svetainę ar įmonę, nenaudokite jokių specialių simbolių.

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Display modes
lt: Atvaizdavimo būdai
