Static Content Manager (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
