Static Content Manager (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Are you sure you want to delete %title?
mr: तुम्हाला खात्री आहे का हे %title मिटवायचा आहे ?

en: Filter
mr: गाळणी

en: Display modes
mr: दर्शनी अवस्था
