Static Content Manager (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
nl: Specificeer een alternatief pad waarop deze data kan worden bereikt. Gebruik bijvoorbeeld "over ons" als een pagina over de organisatie wordt geschreven. Gebruik een relatief pad en zet geen slash achter de alias, anders zal deze niet werken.

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Static content
nl: Statische inhoud

en: <em>Edit @type</em> @title
nl: <em>@type</em> @title <em>bewerken</em>

en: Display modes
nl: Weergavemodi
