Static Content Manager (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Filter
nn: Filtrer

en: <em>Edit @type</em> @title
nn: <em>Rediger @type</em> @title
