Static Content Manager (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Administration
oc: Administracion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Filter
oc: Filtrar

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
oc: Especificar un camin alternatiu pel qual aquesta ressorsa pòt èsser accedida. Per exemple, picar "about" quand escrivètz una pagina "a prepaus de". Utilizar un camin relatiu e apondre pas de slash final o l'aliàs d'URL foncionarà pas.

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: <em>Edit @type</em> @title
oc: <em>Modificar @type</em> @title
