Static Content Manager (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
