Static Content Manager (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Filter
ps: چاڼ

en: About
ps: په اړه
