Static Content Manager (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: View
ro: Afişează

en: Path
ro: Cale

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Filter
ro: Filtru

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
ro: Specificaţi o cale alternativă prin care este accesată informaţia. De exemplu, introduceţi "about" pentru accesarea unei pagini de descriere. Folosiţi o cale relativă şi nu adăugaţi un slash la sfârşit, altfel aliasul URL nu va funcţiona.

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: <em>Edit @type</em> @title
ro: <em>Editare @type</em> @title

en: Display modes
ro: Tipuri de afișaj
