Static Content Manager (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය
