Static Content Manager (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
sk: Zadajte alternatívnu cestu, pod ktorou budú dáta prístupné. Napr. "informacie" pre informačnú stránku. Používajte relatívnu cestu a nepridávajte na koniec lomítko, inak nebude URL fungovať.

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: <em>Edit @type</em> @title
sk: <em>Upraviť @type</em> @title

en: Display modes
sk: Režimy zobrazenia
