Static Content Manager (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Filter
sv: Filtrera

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
sv: Ange en alternativ sökväg som detta innehåll kan nås genom. Till exempel kan man skriva "om" om man vill ha en sida om webbplatsen. Använd en relativ sökväg och lägg inte till snedstreck i slutet, eftersom aliaset då inte fungerar.

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: <em>Edit @type</em> @title
sv: <em>Redigera @type</em> @title

en: Display modes
sv: Visningslägen
