Static Content Manager (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: <em>Edit @type</em> @title
th: <em>แก้ไขt @type</em> @title

en: Display modes
th: โหมดการแสดงผล
